Opcje przeglądania
Dostępność
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

System Wienerberger Koramic – metoda na dobry dach

Dziś dach to pewna i bezpieczna inwestycja, która może być wykonana przy użyciu nowoczesnych technologii z materiałów jednego producenta. System pokryć dachowych Wienerberger Koramic zapewnia wykonanie dachu wysokiej jakości.

Podejście Winerberger Koramic to przede wszystkim zróżnicowana kolekcja dachówek pod względem wzornictwa, z dużą liczbą modeli i odcieni dopasowanych do najbardziej wymagających wymagań współczesnych inwestorów. W ramach systemu możemy łączyć wzory dachówek z odpowiednimi akcesoriami ceramicznymi i elementami technicznymi, dzięki czemu dach staje się bardziej użyteczny i łatwiejszy w montażu. W rozwiązaniach Winerberger Koramic nie ma miejsca na przypadkowość, każdy element jest ze sobą idealnie zgrany, a to wszystko dzięki najnowocześniejszym innowacjom technologicznym.

Podstawa systemu – zróżnicowany design dachówek

Dachówki Winerberger Koramic przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym inwestorom. Posiadamy modele nawiązujące do tradycji, jak i te podążające za nowoczesnymi trendami. Główną ofertę Koramic stanowią dachówki połaciowe zwane potocznie dachówkami podstawowymi. To właśnie ich kształt decyduje o formie połaci dachowej, a często także o stylu zarówno dachu, jak i budynku.

Ogromną popularnością cieszą się obecnie modele płaskie, takie jak tradycyjna Karpiówka czy bardzo aktualna, perfekcyjnie stworzona Orea 9 - idealnie płaska dachówka zakładkowa o minimalistycznym kształcie, która idealnie nadaje się do nowoczesnej, wysmakowanej architektury. Podobnie sporą popularnością cieszą się inne wersje zakładkowe, które wyróżniają się pojedynczymi lub podwójnymi zamkami wyprofilowanymi na górnej i bocznej krawędzi (jak Alegra 9, Alegra 12 czy Universo 10). Model Alegra 9 jest nie tylko estetyczny, ale także przyspiesza pracę. Przy wymiarach 47,7x31 cm jest na tyle duży, że nie sposób go nie zauważyć. Dach będzie się wyróżniał na tle pozostałych dzięki dachówkom marsylskim, które mają charakterystyczne rowki zwane muldami (np. Mondo 11 czy Trandi 15). Inną opcją jest dachówka holenderska w kształcie litery S, która kształtem przekroju przypomina literę S i doda wyjątkowego charakteru każdemu domowi. Niektórzy inwestorzy ważą też, jak łatwe będą potencjalne przyszłe remonty. Na przykład dachówki holenderskie zaliczane do dachówek przesuwnych - jak modna Actua 10 - mają szeroką powierzchnię krycia, co przydaje się, gdy podczas remontu chcemy wymienić pokrycie. Bardzo unikalnym modelem, choć najczęściej stosowanym podczas remontu dachu w naszym kraju, jest Mnich-Mniszka; jest on charakterystyczny dla dachów na południu i przywodzi na myśl skojarzenia z architekturą śródziemnomorską. Wreszcie dachówka Roman Chartago 14 jest tańsza i prostsza w układaniu, ale nie zapewnia tego samego poziomu szczegółowości pokrycia, co pozostałe modele.

Dachówka Wienerberger Koramic - Dachówki ceramiczne

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Obsługa sklepu internetowego 32 719 91 44
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl