Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja

Bramy WIŚNIOWSKI – łączy pasje i nowatorskie wizje


WIŚNIOWSKI to ponad 25 lat kompetencji w branży budowlanej. Centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

WIZJA – Wytrwała realizacja celów i aspiracji, którymi jest stały rozwój i osiągnięcie pozycji światowego lidera branży bram i ogrodzeń. Koncentracja na stałym rozwoju we wszystkich obszarach działalności.

PASJA – Doświadczenie i optymalizacja procesów biznesowych. Kadrę tworzą ludzie z pasją kreujący wiarygodność i siłę przedsiębiorstwa.

INNOWACJA - Wyjście naprzeciw wyzwaniom. Znajomość rynku i wyznaczanie jego kierunków. Każdy proces i każde zadanie są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.
Potwierdzeniem jakości produktów są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE.

ETYKA – Podnoszenie standardów etycznych i zawodowych na coraz wyższy poziom. Dostarczanie Klientowi wartości w zgodzie z etyką zawodową i ze środowiskiem naturalnym, które jest źródłem inspiracji i zdrowia

ZAUFANIE - Z usług skorzystały już setki firm w całym kraju i poza jego granicami.

KOMPETENCJE - Indywidualne doradztwo oraz wsparcie techniczne.Koncentracja na kompleksowej obsłudze Klientów. Odpowiedzialność i uczciwość decydują o trwałości firmy i zaufaniu ze strony Klientów i Partnerów.

TECHNOLOGIE - Wiedza, doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników są skorelowane z efektywnym zastosowaniem nowoczesnych technologii. Zapewnia to stały rozwój przedsiębiorstwa, poprawę technicznej funkcjonalności produktów oraz dostosowanie do norm i standardów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Obsługa sklepu internetowego 600 809 750
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl