Opcje przeglądania
Wysyłka w
Cena
 • od
  do
Nowość
Promocja

Blacha na dach Blachotrapez - na proste i skomplikowane konstrukcje na pokrycia dachowe i elewacyjne

Pokrycie dachowe i elewacyjne Blachotrapez z kroplami deszczu.

Firma Blachotrapez sp. z o.o. - czołowy producent pokryć dachowych i elewacyjnych w Polsce

Blachotrapez sp. z o.o. w Rabce Zdrój działa na rynku od 1995 roku. Oferuje szeroką gamę produktów: blachodachówka, blacha trapezowa - elewacyjna i dachowa, blachy gontopodobne, panele dachowe i elewacyjne na rąbek stojący (blachy obustronnie ocynkowane), akcesoria dachowe, systemy rynnowe i pokrewne dodatki, obróbki blacharskie, gąsiory, blachy z posypką, parapety zewnętrzne, ogrodzenia blaszane i rozwiązania fotowoltaiczne (Revolt Energy).

Szerokie zastosowanie produktów Blachotrapez

 • Blacha płaska - na elewacje, obróbki blacharskie, reklamy

 • Blacha trapezowa (T14, T-14 Plus, T-18, T-20, T-20 PLUS, T-35, T-35 PLUS, T-50, T-55, T-60, T-90, T-135) - do krycia dachów o kącie nachylenia połaci powyżej 7°

 • Blacha trapezowa (T-8, T-18, T-35, T-35 PLUS, T-50, T-55, T-60, T-90, T-135) - do zabudowy elewacji

 • Blacha dachówkowa - do krycia dachów o kącie nachylenia połaci powyżej 14°

 • Systemy rynnowe i akcesoria dachowe (systemy rynnowe KROP)

Dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu w branży pokryć dachowych i elewacyjnych, firma Blachotrapez sp. z o.o. nieustannie wprowadza nowe i nowoczesne technologie oraz nowe materiały i surowce (np. alucynk). Jako pierwszy powstał zakład produkcyjny w Rabce-Ponicach. Kolejno powstawały zakłady produkcyjne w Rabce-Zdrój, w Żywcu Pietrzykowicach i ostatnio w Warszawie Sękocin.

Blachotrapez sp. z o.o. posiada własny dział badawczo-rozwojowy, który stale pracuje nad nowymi rozwiązaniami w zakresie pokryć dachowych i elewacyjnych.

Blachotrapez

Blachodachówka Blachotrapez - Najbardziej popularne pokrycia dachowe i akcesoria dachowe

Blachodachówka Blachotrapez to idealne z blaszanych pokryć dachowych dla Twojego domu zapewniające szerokie możliwości konfiguracyjne. Blachodachówka oraz akcesoria dachowe stają się pierwszym elementem personalizującym budynek. Jest ona wykonana z materiałów gwarantujących jakość, bardzo dobre parametry techniczne i zapewnia doskonałą ochronę przed żywiołami.

Blachodachówka Blachotrapez tworzy niepowtarzalne wrażenia estetyczne, jest dostępna w wielu kolorach, wzorach i różnych konfiguracjach powłok, więc z pewnością znajdziesz idealną blachę pasującą do stylu Twojego domu i połaci dachu.

Atutem blachodachówki Blachotrapez jest jej wyjątkowa lekkość. Waga 1m2 blachy wynosi ok. 4,5 kg. Lekkie pokrycie nie obciąża nadmiernie i nie narusza konstrukcji całego budynku, co jest szczególnie istotne pod kątem ekonomicznym, zarówno w przypadku budowy domu, jak i remontu pokrycia dachowego. Dzięki takiej konstrukcji blachodachówki jest opcją zarazem zapewniającą bezpieczeństwo. Pokrycia dachowe Blachotrapez łatwo poddają się obróbce plastycznej, dzięki czemu montaż tego typu pokrycia staje się szybki i łatwy.

Zastosowanie blachodachówki Blachotrapez

Blachodachówka Blachotrapez charakteryzuje się niezwykłą uniwersalnością. Może być stosowana na każdy rodzaj stromej konstrukcji dachu. Do wykonania blachodachówki wykorzystuje się blachy obustronnie ocynkowane. Dzięki bardzo wysokiej jakości to pokrycie dachowe wytrzyma wiele lat w doskonałym stanie technicznym oraz wizualnym.

Przewaga dachówki blaszanej Blachotrapez nad blachówką tradycyjną to przede wszystkim jej ciężar, ale także fakt, że o wiele łatwiej ją wyczyścić i nie wymaga konserwacji.

Innowacyjne wzory blachodachówki mające wyjątkowo dekoracyjną strukturę są dobrym pomysłem na podkreślenie wyglądu budynku. W ofercie Blachotrapez posiadamy szeroki wybór blachodachówek o różnym kształcie i posiadające różną wysokość przetłoczenia.

Dodatkowym elementem wyróżniającym z gamy produktów Blachotrapez jest szeroka paleta kolorystyczna, która pozwoli dopasować kolor blachodachówki do każdego budynku. Poza standardowymi kolorami z palety RAL posiadamy dodatkowe opcje zawierające unikalną, na przykład matową strukturę czy metaliczną warstwę, które tworzą ciekawą formę. Wszystkie kolory nakładane są w wielu warstwach, łącznie z warstwami ochronnymi oraz dekoracyjnymi, a ostatnia warstwa nadaje kolor blachodachówce. To skutkuje ogromną trwałością.

Gwarancja na blachodachówki Blachotrapez

Gwarancja na blachodachówki Blachotrapez obejmuje okres nawet do 60 lat, budzący szacunek i respekt, co świadczy o wysokiej jakości produktów.

Symetryczna płaska blachodachówka Estima - z szacunku dla innowacji

Nowość w ofercie pokryć dachowych Blachotrapez - Blachodachówka Estima!

Blachodachówka Estima tworzy na połaci dachu zwartą, wyjątkowo dekoracyjną strukturę. Wzór bardzo dobrze wpisuje się zarówno w proste, jak i bardziej skomplikowane konstrukcje dachowe. Blachodachówka Estima stanowi dopełnienie wielu rozwiązań elewacyjnych, dzięki czemu tworzy niepowtarzalne wrażenia estetyczne i dopełnia strukturę elewacji.

Blachotrapez Blachodachówka Estima - wyjątkowo sztywne i ciekawe w formie.

Blachodachówka Estima to design budzący szacunek z równoważnym uwzględnieniem jej właściwości ochronnych, jak i estetycznych. W spotkaniu z blachodachówką Estimą wrażenie solidności nasuwa się mimowolnie.  Estima w efekcie dostępna jest w wielu kolorach i powłokach, co przekłada się na szerokie możliwości konfiguracyjne. Bez względu na kolor czy strukturę elewacji, to właśnie Blachotrapez Estima, jako symetryczna płaska blachodachówka, jest elementem wyróżniającym i dopełniającym budynek.

Wysokość przetłoczenia blachodachówki Estima wynosi 35 mm, a długość modułu 350 mm. Dzięki takiej konstrukcji blachodachówki Blachotrapez są wyjątkowo sztywne i tworzą ciekawą formę.

Blachodachówka Tysenia - nowoczesne rozwiązanie dachowe zapewniające niepowtarzalne wrażenia estetyczne i bardzo dobre parametry techniczne

Blachotrapez Blachodachówka Tysenia i akcesoria dachowe na nowoczesne dachy o skomplikowanych kształtach.

Minimalistyczny wygląd blachodachówki Tysenia harmonizuje z aktualnymi trendami architektonicznymi, a jej płaski kształt gwarantuje uniwersalne zastosowanie. Dzięki takiej konstrukcji blachodachówki Blachotrapez i wykorzystaniu materiałów gwarantujących jakość, bezpieczeństwo, otrzymujemy produkt, który ozdabia finezyjne potrójne przetłoczenie, a jej cechą charakterystyczną jest niska wysokość przetłoczenia wynosząca tylko 2,5 mm. Blachodachówka Tysenia może być użytkowana jako pokrycie dachowe, jak i bardzo ciekawe wykończenie elewacji. Ponadto płaska blachodachówka Tysenia jest lekka, dzięki czemu sprawdzi się w nowoczesnym budownictwie, ale także przy renowacji dachów na starych budynkach.

Blachotrapez Blachodachówka Tysenia - prostolinijna forma z potrójnym przetłoczeniem.

Grubość powłoki organicznej dla tej blachodachówki wynosi 200 μm. Produkt jest przez to wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i ekstremalne warunki pogodowe. Blachodachówka Tysenia to panel dachowy o niespotykanej precyzji i jakości wykonania, potwierdzony gwarancją producenta, której okres może wynieść nawet do 45 lat. Blachodachówka Tysenia dostępna jest w trzech powłokach, które tworzą ciekawą formę, zarówno w wersji matowej, jak i z połyskiem: Pladur Wrinkle Thyssenkrupp, Pladur Relief iceCrystal Thyssenkrupp, Colorcoat HPS200 Ultra Tata Steel oraz z kolorami wg znanych wzorców.

Blacha gontopodobna Blachotrapez

W ofercie firmy Blachotrapez znajduje się blacha gontopodobna, która jest produktem innowacyjnym i dzięki swojemu wyjątkowemu designowi świetnie prezentuje się na dachu budynków.

Tradycyjnym pokryciem dachowym w architekturze podhalańskiej jest gont drewniany. Blacha gontopodobna Blachotrapez oprócz swojego wyjątkowego regionalnego charakteru cechuje się wysoką trwałością dachu, która swoją żywotnością dorównuje żywotności dachówek ceramicznych.

Blachotrapez oferuje gont blaszany JANOSIK, który wyróżnia się najwyższą jakością i wyjątkowym regionalnym charakterem. Kształt gontu, tekstura i wygląd nie różnią się od oryginalnego gontu podhalańskiego, odwzorowując idealnie gont drewniany.

Blachotrapez Blacha gontopodobna Janosik zgodna ze swoim podhalańskim pierwowzorem.

Blachy trapezowe Blachotrapez - wytrzymałe blachy trapezowe na pokrycia dachowe i elewacyjne

Blachy trapezowe Blachotrapez swoją wyjątkowość zawdzięczają prostocie i wyrazistej formie, która przełamuje tradycyjny podział pokrycia na dach i fasady. Możliwość cięcia blachy trapezowej na wymiar, jej duża rozpiętość grubości i bogata gama kolorów staje na wysokości zadania zrealizowania każdego projektu w zakresie pokryć dachowych i elewacyjnych.

Blachy trapezowe Blachotrapez są wyjątkowo sztywne, dzięki czemu każdy panel dachowy posiada dużą wytrzymałość. Blacha na dach o profilu: T8, T14 plus, T18, T18 plus, T20 plus, T35 plus, T50, T55 polecana jest do małych i średnich obiektów. Panel dachowy T50 i T55 stosuje są w przypadku dużych obiektów usługowych, hal produkcyjnych.

Blachotrapez blachy trapezowe na dachy i elewacje.

System bezpiecznego tłoczenia pokryć dachowych SAFE PROFILING SYSTEM (SPS)

Dzięki opatentowanemu systemowi bezpiecznego tłoczenia Safe Profiling System stal może być przetłaczana bez wpływu temperatury otoczenia. W rezultacie możliwe jest bardzo skuteczne uplastycznienie materiału wejściowego, zwłaszcza powłoki lakierniczej, która stanowi powłokę antykorozyjną.

Główne zalety wynikające z zastosowania technologii Safe Profiling System SPS to przede wszystkim zwiększona trwałość stali, zwiększone parametry właściwości ochronnych na czynniki zewnętrzne, a tym samym zmniejszenie korozji i uszkodzeń, np. mechanicznych oraz wysoka jakość. Technika ta może wydłużyć żywotność dachu i daje poczucie bezpieczeństwa dla inwestora.

Odporność i jakość uzyskane w wyniku tej technologii i dzięki opatentowanemu systemowi bezpiecznego tłoczenia Safe Profiling System SPS przekładają się na wyraźne korzyści dla inwestorów.

Ile kosztuje arkusz blachy Blachotrapez?

Zastanawiasz się ile kosztuje 1m2 blachodachówki? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w naszym dziale handlowym, gdzie nasi specjaliści przygotują dla Ciebie wycenę dachu i ofertę handlową, doradzą i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego dachu. Znajdziesz też u nas różne systemy rynnowe, akcesoria dachowe i pokrewne dodatki dla Twojego nowego dachu.

Blachotrapez - darmowa wycena Twojego projektu dachu z blachy


 1. Wypełnij formularz: formularz darmowej wyceny

 2. Wyślij email: sklep@olmar.com.pl

 3. Zadzwoń teraz: (032) 719 91 44

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Obsługa sklepu internetowego 32 719 91 44
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl