Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja

BLACHOTRAPEZ – poczuj bezpieczeństwo


Dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu w branży pokryć dachowych BLACHOTRAPEZ nieustannie wprowadza nowe i nowoczesne technologie oraz nowe materiały i surowce (np. alucynk - jako pierwsi w Polsce). Jako pierwszy powstał zakład produkcyjny w Rabce-Ponicach. Kolejno powstawały zakłady produkcyjne w Rabce-Zaborni, w Żywcu-Pietrzykowicach i ostatnio w Warszawie-Sękocinie.

ZASTOSOWANIE

  • Blacha płaska - na elewacje, obróbki blacharskie, reklamy
  • Blacha trapezowa (T14, T-14 Plus, T-18, T-20, T-20 PLUS, T-35, T-35 PLUS, T-50, T-55, T-60, T-90, T-135) - do krycia dachów o kącie nachylenia połaci powyżej 7°
  • Blacha trapezowa (T-8, T-18, T-35, T-35 PLUS, T-50, T-55, T-60, T-90, T-135) - do zabudowy elewacji
  • Blacha dachówkowa - do krycia dachów o kącie nachylenia połaci powyżej 14°

Blachy gontopodobne

Gont blaszany to najnowsza propozycja produktowa firmy BLACHOTRAPEZ. Punktem wyjścia dla projektantów był oryginalny wzór gontu drewnianego – tradycyjnego pokrycia w architekturze podhalańskiej. Prezentowany produkt oprócz wyjątkowego regionalnego charakteru, cechują korzystne koszty eksploatacyjne, ponieważ trwałość dachu pokrytego takim materiałem dorównuje żywotności dachówki ceramicznej. Gont blachodachówka doskonale wpisuje się w oryginalną, zakopiańską stylistykę oraz założenia nowoczesnej architektury, podnosząc walory estetyczne dachu. Jego niekwestionowaną zaletą jest także lekkość.

Gont blaszany JANOSIK to najnowsza propozycja produktowa firmy BLACHOTRAPEZ – wyrób innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju o niepowtarzalnym designie.
Punktem wyjścia dla projektantów był oryginalny wzór gontu drewnianego – tradycyjnego pokrycia, na stałe wpisanego w przestrzeń architektury podhalańskiej, ale spotykanego też w innych rejonach Polski. W efekcie prac powstał gont blaszany JANOSIK, którego wyróżnikiem jest najwyższa jakość i wyjątkowy regionalny charakter. Jego kształt, tekstura i kompozycja nie odróżniają się od oryginału, odwzorowując wiernie gont drewniany.
Prezentowany wyrób oprócz niepowtarzalnego wyglądu, cechują niskie koszty eksploatacji. Dach pokryty tym materiałem dorównuje żywotnością pokryciu wykonanemu z dachówki ceramicznej. Gont blaszany JANOSIK doskonale wpisuje się w oryginalną, zakopiańską stylistykę oraz założenia nowoczesnej architektury, podnosi estetykę całego dachu i harmonijnie współgra z kompozycją otoczenia. Jest bardzo atrakcyjnym, funkcjonalnym i lekkim pokryciem o wyjątkowych walorach dekoracyjnych.

 
Blachodachówka

Blachodachówka (dachówka blaszana) to najczęściej stosowane pokrycie dachowe w budynkach mieszkalnych, sakralnych oraz użyteczności publicznej. W pełni zautomatyzowany proces produkcji umożliwia cięcie blachy na żądaną długość umożliwiając tym samym realizacje najbardziej nietypowych zamówień, przy jednoczesnym ograniczeniu ilości odpadów. Firma BLACHOTRAPEZ oferuje blachodachówki w kilkunastu kolorach z powłoką poliestrową, Pladur® Eco Protect ThyssenKrupp, aluminium oraz Colorcoat HPS2000® Ultra. Atutem dachówki blaszanej jest jej wyjątkowa lekkość. Waga 1m2 blachy wynosi ok. 4,5 kg. Lekkie pokrycie nie obciąża nadmiernie i nie narusza konstrukcji całego budynku,co jest szczególnie istotne pod kątem ekonomicznym zarówno w przypadku budowy domu jak i zmiany pokrycia dachowego w ramach remontu. Produkty BLACHOTRAPEZ łatwo poddają się obróbce plastycznej, dzięki czemu montaż tego typu pokrycia staje się szybki i łatwy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Obsługa sklepu internetowego 600 809 750
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl