Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Wysyłka w
Cena
 • od
  do
Nowość
Promocja

Najcieplejszy beton komórkowy. Z Ytong budujesz energooszczędnie.

Bloczki Ytong z betonu komórkowego charakteryzują się wysoką izolacyjnością termiczną. Do ich produkcji wykorzystuje się naturalne surowce: piasek, wapno i woda. Tysiące pęcherzyków powietrza w bloczkach Ytong zapewnia porowatą strukturę, co utrudnia ucieczkę ciepła na zewnątrz budynku. System Ytong zapewnia budowanie energooszczędnych domów jedno- i wielorodzinnych, jak również umożliwia wznoszenie budynków użyteczności publicznej oraz hal przemysłowych.

System Ytong składa się z elementów z betonu komórkowego umożliwiających wykonanie budynku w stanie surowym, bez konieczności stosowania innych materiałów budowlanych. W skład systemu Ytong wchodzą:

 • elementy ścienne
 • płyty stropowe i dachowe
 • gotowe nadproża
 • kształtki U do wykonywania elementów żelbetowych
 • zaprawy

Bloczki Ytong: Energooszczędne Budownictwo Znakomitej Jakości

W szerokim asortymencie PSB PROFI OLMAR, dostępne są doskonałe bloczki z betonu komórkowego Ytong. To renomowany wybór, który zapewni Ci wysoką izolacyjność termiczną oraz solidność konstrukcji. Oferujemy Ci możliwość budowy energooszczędnych domów jedno- i wielorodzinnych, a także różnego rodzaju budynków publicznych czy przemysłowych.

Beton komórkowy Ytong - zalety systemu:

 • Najwyższa izolacyjność termiczna
  Beton komórkowy Ytong charakteryzuje się doskonałą izolacyjnością termiczną. Bloczki Ytong EnergoUltra+ o grubości 36,5 cm i 48 cm umożliwiają budowę ścian jednowarstwowych bez ocieplenia.

 • Szybka budowa
  Elementy Ytong muruje się na cienką spoinę poziomą, a spoinę pionową zastępuje łączenie na pióro i wpust, co przyspiesza prace murarskie. Bloczki Ytong to także systemy wielkowymiarowe do jeszcze szybszej budowy.

 • Kompleksowa budowa
  Szeroki asortyment produktów. Pełen system ułatwiający wykonanie konstrukcji: bloczki, nadproża, kształtki U, stropy i dachy.

 • Materiał niepalny
  Klasa reakcji na ogień A1. Podczas pożaru nie ulega zapłonowi, nie wydziela trujących gazów ani płonących kropel.

 • Mniejsze zużycie zaprawy
  Wysoka dokładność wymiarowa elementów (± 1 mm) i ich gładka powierzchnia pozwalają na murowanie na cienką spoinę, ułatwiają również tynkowanie.

 • Bezwładność cieplna
  Ściany z bloczków Ytong charakteryzują się długim czasem oddawania ciepła -– dzięki temu wewnątrz budynku łatwiej utrzymać stałą, przyjemną temperaturę.

 • Idealny mikroklimat
  Bloczki Ytong charakteryzują się bardzo małą promieniotwórczością naturalną oraz wysoką paroprzepuszczalnością. Ściany z nich wykonane gwarantują zdrowy i przyjazny mikroklimat pomieszczeń.

 • Materiał termicznie izotropowy
  Beton komórkowy Ytong to materiał termicznie jednorodny – ma on takie same właściwości we wszystkich kierunkach. Pozwala to m.in. na ograniczenie powstawania mostków termicznych w narożach budynków.

Bloczki Ytong: Gwarancja Wyjątkowej Izolacji Termicznej

Produkty Ytong wyróżniają się nie tylko solidnym wykonaniem, ale przede wszystkim doskonałą izolacyjnością termiczną. W ich produkcji stosujemy jedynie naturalne surowce, takie jak piasek, wapno i woda. Charakterystyczna porowatość zapewnia tysiące pęcherzyków powietrza, które skutecznie zatrzymują ciepło wewnątrz budynku. Dzięki temu, system Ytong umożliwia tworzenie energooszczędnych konstrukcji, niezależnie od typu budynku czy jego przeznaczenia.

Bloczki Ytong: Szeroki Wybór dla Wielu Zastosowań

Ytong oferuje kompleksowe rozwiązania do budowy budynków w stanie surowym. Nasz system zawiera różnorodne elementy, takie jak: bloczki ścienne, płyty stropowe i dachowe, gotowe nadproża, kształtki U do elementów żelbetowych oraz specjalistyczne zaprawy. Dzięki temu, z łatwością stworzysz kompletną konstrukcję, eliminując konieczność korzystania z innych materiałów budowlanych.

Bloczki Ytong: Doskonała Precyzja i Szybkość Budowy

Bloczki Ytong charakteryzują się dokładnością wymiarową, co ułatwia montaż. Wyjątkowe połączenia poziome i pionowe sprawiają, że prace murarskie przebiegają efektywnie i sprawnie. Dodatkowo, system Ytong oferuje także rozwiązania wielkowymiarowe, które jeszcze bardziej przyspieszą proces budowy.

Bloczki Ytong: Bezpieczeństwo i Wygoda

Tworząc ściany z bloczków Ytong, możesz być pewien, że budujesz w pełni bezpieczne i izolowane termicznie konstrukcje. Nasze produkty posiadają klasę reakcji na ogień A1, a ich termiczna bezwładność zapewnia stałą i przyjemną temperaturę wewnątrz budynku.

Bloczki Ytong: Twórz Zdrowy i Przyjazny Mikroklimat

Bloczki Ytong cechują się niską promieniotwórczością naturalną oraz wysoką paroprzepuszczalnością, co gwarantuje zdrowy i komfortowy mikroklimat w pomieszczeniach.

Bloczki Ytong: Wybór Rozsądnych Decyzji

Rozpocznij swój projekt budowlany z pewnością, że wybierasz produkty Ytong - symbol jakości, izolacji i oszczędności energetycznej. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i skorzystać z naszej kompleksowej oferty.

Firma Olmar: 25 Lat Doskonałości w Branży Budowlanej

Od ćwierć wieku firma Olmar dostarcza materiały budowlane, pokrycia dachowe oraz stolarkę okienną. Jesteśmy dumni z naszego profesjonalizmu, kompleksowej oferty i profesjonalnego podejścia do klienta. Nasze dostawy samochodami z HDS zapewniają wygodę i terminowość, a miła obsługa zawsze stoi na pierwszym miejscu. Jesteśmy Twoim pewnym partnerem na terenie Małopolski i Śląska.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Obsługa sklepu internetowego 32 719 91 44
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl