Pokrycie dachowe to jeden z najważniejszych etapów procesu budowy domu. Jako skład budowlany a zarazem hurtownia dekarska oferujemy naszym klientom bogaty wybór poprzez wysokiej klasy dachówki ceramiczne, dachówki cementowe. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie rodzaje pokrycia dachowego jak: blachodachówka, blachodachówka modułowa, blacha trapezowa, blacha na rąbek czy bardzo solidne pokrycie jakim jest blacha z posypką.

Dachy i systemy rynnowe

Dachówki ceramiczne oraz dachówki betonowe to zdecydowanie najbardziej popularne obecnie rodzaje materiału stosowanego jako pokrycie dachowe stosowane na nowobudowane obiekty i domy. Nasz skład budowlany oferuje najlepsze pokrycia dachowe renomowanych producentów dachówek ceramicznych i betonowych takich jak Roben, Creaton, Braas czy Meyer Holsen. W ofercie tych producentów znajduje się cała gama pięknych rozwiązań takich jak dachówka holenderka, dachówka płaska, klasyczna i tradycyjna dachówka karpiówka czy też dachówka marsylka.

Nasza hurtownia dekarska poleca również bogatą ofertę rozwiązań producentów takich jak Blachotrapez, Ruukki czy Budmat. W ofercie znajdą Państwo takie rozwiązania jak blachodachówka, blachodachówka modułowa, blacha trapezowa, tzw. blacha na rąbek czy inaczej potocznie blacha na klik. Równie ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem dla Państwa dachu będzie blachodachówka z posypką nowozelandzkiej produkcji Ahi Roofing.

Gont czyli gonty bitumiczne, gonty papowe to wciąż modne rozwiązanie stosowane na pokrycie dachu, które zapewnia szczelność dachu oraz brak odkształceń. W naszej ofercie znajdą Państwo gonty IKO.

Jako skład budowlany polecamy również papy podkładowe oraz papy wierzchniego krycia, które w naszej ofercie są zasilone poprzez produkty Werner Janikowo. Papa asfaltowa sprawdzi się w momencie konieczności wykonania izolacji przeciwwodnej. Papa podkładowa to pierwsza warstwa papy tradycyjnej i układana jest bezpośrednio na podłoże, które ma zostać zaizolowane. Na papie podkładowej z kolei aplikuje się papa wierzchniego krycia. Papy bitumiczne różnią się swoimi właściwościami dlatego o poradę warto do fachowców z naszego Działu Handlowego.

Nieodzownym elementem, bez którego ciężko można by sobie było wyobrazić szczelny dach jest membrana dachowa. Folia dachowa stanowi zabezpieczenie poddasza przed wodą i wiatrem. W naszej ofercie znajdują się membrany dachowe Braas, folie dachowe Dorken, MDM.

Oprócz takich elementów dachu jak dachówka czy blachodachówka i membrana dachowa, bardzo istotnym elementem tworzącym cały system odwodnienia dachu jest system rynnowy. Potocznie zwane rynny to kompletny zespół tworzony przez rynny, rury spustowe, hak doczołowy, kolanko itd., które w całości odprowadzą wodę z połaci dachowej do ziemi. Nasza hurtownia budowlana posiada w swojej ofercie zarówno stalowy system rynnowy – rynny stalowe, jak również rynny PVC. Jakie rynny wybrać? Rynny plastikowe czy rynny stalowe? Rynny tradycyjne czy też rynny kwadratowe? W ofercie Olmar znajdują się zarówno rynny Galeco, rynny stalowe Budmat (system Flamingo) jak również rynny Siba.

Interesuje Cię cena dachu? Szukasz odpowiedzi jaki jest koszt pokrycia dachu? Nasz zespół sporządzi dla Ciebie kompletną kalkulację jaką jest wycena dachu. Nasze obliczenia zawierają wszystkie niezbędne elementy na pokrycie dachu. Nie zaniżamy ofertowanych ilości a nasze kalkulacje oparte są na rzeczywistych współczynnikach takich jak średnie zużycie dachówki. Chcesz uzyskać kompletną ofertę na swój dach? Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym oraz wyślij nam swój projekt budowlany zwracając uwagę na to by w szczególności zawierał on rzut dachu. Istnieje również możliwość wykonania przez naszego pracownika obrysu z natury takiego jak pomiar dachu.

Nasz skład budowlany posiada najbogatszy w powiecie chrzanowskim wybór pokryć dachowych, aktualne i bogate wystawki, dzięki którym zobaczysz jak będzie wyglądał Twój dach. Dachy Trzebinia, Dachy Jaworzno, Dachy Chrzanów – wszędzie tutaj znajdziesz nasze realizacje i chętnie pokażemy Ci zrealizowane przez naszą firmę projekty.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Obsługa sklepu internetowego 32 719 91 44
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl