Okna dachowe Fakro - Twój widok na świat - już dziś wybieraj z oferty okien dachowych i kup okno dachowe Fakro !

Okna dachowe Fakro

Okna dachowe Fakro

 

Zastosowanie okien dachowych Fakro

Zastosowanie okien dachowych Fakro

Okna dachowe to standardowe i bardzo popularne na całym świecie rozwiązanie stosowane w nowoczesnym budownictwie. Okna dachowe doświetlają wnętrza, zapewniają widok na zewnątrz i umożliwiając przewietrzenie poddasza i wentylację każdego pomieszczenia. Wybierając okna można wybierać spośród różnych typów okien dachowych, w zależności czy będzie to jedna duża otwarta przestrzeń, czy kilka mniejszych.

Szukasz sposobu na poprawę oświetlenia i cyrkulacji świeżego powietrza na swoim poddaszu? Okna dachowe FAKRO jest idealnym rozwiązaniem.

Okno dachowe Fakro - wysoka energooszczędność

Okna połaciowe Fakro zostały zaprojektowane tak, aby uczynić Twoje poddasze bardziej funkcjonalnym i piękniejszym. Fakro okna dachowe są dostępne w różnych wzorach i mają różny sposób otwierania, dzięki czemu możesz znaleźć idealne okno dla swoich pomieszczeń. Dobierzesz też idealny rozmiar okna. Produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, więc możesz mieć pewność, że będą Ci służyć przez wiele lat i zapewnią Ci energooszczędność oraz bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe. Wybierając okna dachowe Fakro, należy wziąć pod uwagę fakt, że to produkty najwyższej jakości wykorzystujące szereg innowacyjnych rozwiązań. Okna wyposażone są w dobierany pakiet szybowy i różne nawiewniki. W ofercie znajdziesz też rolety dachowe Fakro o bogatej kolorystyce czy wzornictwie. Rolety Fakro to pożyteczne uzupełnienie dla Twoich okien. Wśród różnych materiałów (drewniane okna, PCV) i typów profili okien dachowych znajdziemy drewniane okna dachowe w kolorze naturalnym, okna drewniano poliuretanowe oraz okna dachowe PVC.

Okna dachowe Fakro - dobór okna dachowego Fakro

Fakro okna dachowe - rodzaje okien dachowych

  • Okna obrotowe

  • Okna dachowe o podwyższonej osi obrotu

  • Okna dachowe o podwyższonej osi obrotu z naświetlem dolnym

  • Okna uchylne (okna uchylno-obrotowe)

  • Okna dachowe panoramiczne

  • Okna dachowe balkonowe

  • Okna kolankowe

  • Okna wyłazowe termoizolacyjne (wyłazy dachowe, drzwi dachowe)

Okna do dachów płaskich

Fakro Okna do płaskich dachów

Dla płaskich konstrukcji połaci dachowej mamy w Fakro ofertę okien dachowych do dachów płaskich, dzięki którym można w łatwy sposób doświetlić zarówno te pomieszczenia, w których jest niedostatecznie dużo promieni słonecznych docierających z okien pionowych, jak i oświetlić pokoje w głębi domu. W każdym pomieszczeniu powinno znajdować się źródło naturalnego światła aby czuć się w nim komfortowo.

Bezpieczne użytkowanie - nowoczesne okna dachowe Fakro

Bezpieczeństwo okien dachowych Fakro - przekrój okna

Okna dachowe Fakro są nie tylko piękne, ale także niezwykle funkcjonalne. Zapewniają o wiele większą funkcjonalność niż jakiekolwiek inne okna dachowe dostępne obecnie na rynku. Charakteryzują się wygodną obsługą. Czegoś takiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Okna Fakro są popularnym wyborem zarówno wśród właścicieli domów, jak i firm. Dzięki nim możesz cieszyć się naturalnym światłem i świeżym powietrzem na swoim poddaszu bez konieczności rezygnacji z przestrzeni czy stylu. Do każdego okna dachowego ma znaczenie właściwie dopasowana klamka do okna dachowego Fakro, którą nasi doradcy pomogą Ci dobrać.

Okna dachowe Fakro wymiary

Okna dachowe Fakro 78x140 oraz okna dachowe Fakro 78x118 należą do najbardziej typowych rozmiarów okien nabywanych przez Klientów. W swojej ofercie okien dachowych Fakru posiada 14 rozmiarów okien:

Symbol produktu Rozmiar [cm] Efektywna powierzchnia przeszklenia [m2]
01 55x78 0,22
02 55x98 0,29
03 66x98 0,38
04 66x118 0,47
14 66x140 0,58
05 78x98 0,47
06 78x118 0,59
07 78x140 0,73
13 78x160 0,85
08 94x118 0,75
09 94x140 0,92
10 114x118 0,95
11 114x140 1,16
12 134x98 0,92

 

Okna dachowe Fakro o podwyższonej osi obrotu

Już dziś kup okna dachowe Fakro zapewniające bezpieczeństwo użytkowe. Wygodne zakupy na naszej stronie internetowej! U nas tylko najlepsze produkty i najbardziej popularne. 

W ofercie Olmar PSB Profi posiadamy również okna Velux.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Obsługa sklepu internetowego 32 719 91 44
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl