Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Blog chmura tagów
RELACJA Z DNIA OTWARTEGO W SKŁADY BUDOWLANE PSB PROFI OLMAR
Składy budowlane PSB PROFI - Dzień Otwarty w OLMAR

Relacja z Dnia Otwartego w Składy budowlane PSB PROFI OLMAR

Cóż to było za otwarcie! Tegoroczne rozpoczęcie sezonu wakacyjnego zbiegło się z przygotowanym przez naszą firmę Dniem Otwartym. Wydarzenie miało miejsce 1 lipca 2022r. i było związane z przekształceniem naszej hurtowni budowlanej w skład budowlany PSB PROFI.

Grupa PSB Handel S.A. włączyła OLMAR do składów materiałów budowlanych PROFI

W ostatnim czasie Olmar przeszedł gruntowną zmianę i prawdziwy rebranding, który pozwolił na uzyskanie pozytywnej oceny podczas audytu Grupy PSB Handel S.A.  oraz uzyskanie statusu skład PSB PROFI. W ten sposób nasz skład budowlany w Trzebini wpisuje się w elitarne grono i sieć ponad 70 składów budowlanych PROFI prężnie działających na polskim rynku sklepów materiałów budowlanych. 

Nowe pozycje w asortymencie - odzież robocza, akcesoria BHP, narzędzia ręczne, narzędzia malarskie, chemia budowlana

Materiały budowlane do budowy Twojego domu

Składy PSB PROFI specjalizują się w kompleksowej obsłudze firm wykonawczych, wykończeniowych, firm deweloperskich oraz innych mniejszych hurtowni budowlanych. Dzięki przynależności do Grupy PSB placówki budowlane PROFI są w stanie zaopatrzyć budowę w materiały budowlane do twojego domu od fundamentów po dach. 

Sklep - Strefa samodzielnej obsługi na terenie firmy OLMAR PSB PROFI

Bogata oferta sprzedaży w jednym miejscu

Dzięki ciężkiej pracy nasza firma wzbogaciła swoją ofertę o kolejne artykuły, takie jak ubrania robocze, akcesoria BHP, narzędzia ręczne, narzędzia malarskie, chemia budowlana, wentylacja, elektryka i wiele innych. W ten sposób na terenie naszej firmy powstał sklep ze strefą samoobsługową, która została zaprezentowana szerokiej publiczności podczas naszego piątkowego wydarzenia. 

Dzień otwarty - szeroki asortyment wystawców z branży budowlanej w trakcie Dnia Otwartego w PSB PROFI OLMAR

Dzień Otwarty rozpoczął się uroczyście o godzinie 12:00, w samo południe. Już od samego początku uwagę naszych klientów i przechodniów wzbudzały piękne, kolorowe i atrakcyjnie wystawione namioty naszych czołowych dostawców, którzy licznie i bardzo ochoczo zaangażowali się w uczestnictwo w Dniu Otwartym. 

Otwarcie składu PSB PROFI nastąpiło przy wspaniałej muzyce puszczanej przez lokalnego DJ-a, którego co ciekawe na co dzień znajdziesz zasiadającego w samochodzie ciężarowym (MAN z HDS) Olmar. 

Obsługa muzyczna Dnia Otwartego w PSB PROFI OLMAR - Kierowca DJ

W ramach Dnia Otwartego zostały zaprezentowane następujące firmy dostawcze: 

Roben Polska – niemiecki producent dachówek ceramicznych i cegieł klinkierowych.

Reprezentanci Roben przedstawiali najbardziej popularne produkty, czyli dachówki ceramiczne Roben Monza Plus, Roben Piemont, Roben Bergamo oraz cegłę klinkierową Portland. Przedstawiciele Roben bardzo pozytywnie ocenili przygotowanie Olmar do Dnia Otwartego oraz przygotowane przez nas atrakcje. Roben jest długoletnim i jednym z podstawowych dostawców firmy. To również czołowy gracz na rynku dachówek ceramicznych. 

BMI Braas – bogata oferta dachówek ceramicznych, dachówek betonowych oraz pap.

BMI Braas – podczas Dnia Otwartego przedstawiciele Braas przedstawiali bogatą ofertę, która zaopatruje budowy w dachówki ceramiczne, dachówki betonowe jak również najwyższej jakości papy Icopal, o które w ostatnim czasie została wzbogacona oferta Olmar. Największe zainteresowanie klientów wzbudziła oferta dachówek betonowych w tym najbardziej popularna dachówka cementowa Teviva dostępna w trzech wariantach kolorystycznych: grafit, czarny, szary kryształ. Równie popularne dachówki Braas to dachówki ceramiczne Rubin 9V oraz dachówka płaska Turmalin. 

Creaton Polska – producent oferujący dachówki ceramiczne i cementowe z najdłuższą gwarancją na rynku.

Creaton Polska – Dzień Otwarty uświetniła również bardzo popularna niemiecka firma Creaton. To producent oferujący dachówki ceramiczne i cementowe z najdłuższą gwarancją na rynku (50 lat dachówki ceramiczne). W namiocie Creaton, który ustawił się przed wejściem głównym do siedziby Olmar można było uzyskać informacje dotyczące najpopularniejszych dachówek płaskich takich jak dachówka Simpla, Cantus czy Koda.

Blachotrapez – polskie blachy na dachy - producent popularnych blach dachowych.

Blachotrapez – ta znana i lubiana firma produkująca popularne blachy dachowe takie jak blachodachówka Germania, Kingas czy panel Retro zaprezentowała nowość w postaci blachy Thunder. W ramach dnia Blachotrapez podstawił samochód z wystawką, w której blacha Thunder prezentowała się bardzo okazale i zwracała uwagę solidnością swojego wykonania. 

Składy budowlane i sklep materiałów budowlanych PSB PROFI OLMAR - siedziba

Ruukki - producent pokryć dachowych - wysoka jakość produktów.

Ruukki - producent pokryć dachowych znanych z wysokiej jakości swoich produktów . Hurtownia Olmar oferuje przede wszystkim blachodachówkę Ruukki Finnera oraz blachy modułowe, które dzięki swoim efektownym kształtom i bogatą gamą kolorystyczną cieszą się ogromną popularnością.

Ruukki namiot wystawowy w czasie Dnia Otwartego w PSB PROFI OLMAR

Fakro - okna dachowe i schody dachowe od lidera branży

Fakro – okna dachowe Fakro nie trzeba nikomu przedstawiać. To polski producent, który dzięki swojej konsekwencji w rozwoju zajmuje czołowe miejsce w światowej produkcji okien dachowych i schodów strychowych. W ramach dnia otwartego klienci zostali poinformowani o trwającej promocji na okna plastikowe. 

Velux - najbardziej popularne okna dachowe na świecie.

Velux – duński producent okien dachowych, najbardziej popularna firma produkująca okna dachowe na świecie. Velux od lat współpracuje z firmą Olmar dzięki czemu rozwija swoją sprzedaż okien dachowych na terenie Małopolski i Śląska. 

Galeco - systemy rynnowe dla Twojego domu.

Galeco – najbardziej popularna firma produkująca systemy rynnowe. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjne systemy półokrągłe, jak również cieszące się dużą popularnością wśród budynków o nowoczesnej architekturze rynny kwadratowe i bezokapowe. Galeco to firma, której ambasadorem marki jest znany polski siatkarz Wilfredo Leon. 

MDM - folie i membrany dachowe Ventia.

MDM – polski producent folii, membran dachowych oraz akcesoriów dachowych. W ramach dnia otwartego w ofercie znalazła się promocja na membrany Ventia N Power 180 oraz Ventia Q Premium. Klienci, którym podczas Dnia Otwartego doskwierał upał mogli schłodzić się dzięki nowej pozycji w ofercie firmy – bezalkoholowemu piwu dekarskiemu, które zostało przygotowane ze specjalnym uwzględnieniem potrzeb naszych wykonawców i dekarzy. 

MDM namiot wystawowy w czasie Dnia Otwartego w PSB PROFI OLMAR

Blue Dolphin - wybierz profesjonalne narzędzia malarskie.

Blue Dolphin – firma XL Tape w ramach dnia otwartego zaprezentowała najnowsze możliwości w zakresie profesjonalnych narzędzi i taśm malarskich. Produkty serii 330 to specjalna i lubiana przez malarzy seria, dzięki której malowanie staje się prawdziwą przyjemnością. 

Blue Dolphin namiot wystawowy w czasie Dnia Otwartego w PSB PROFI OLMAR

Motive - szeroka oferta na narzędzia malarskie.

Inter – S  dystrybutor znanej serii Motive jest czołowym dostawcą firmy Olmar w zakresie narzędzi malarskich. Firma zaprezentowała pełną gamę swojej oferty wraz z drabinami, rusztowaniami i akcesoriami malarskimi. 

Kabe - farby i tynki na elewacje.

Kabe – szwajcarska jakość tynków i chemii budowlanej mówi sama za siebie. Podczas dnia otwartego klienci zwrócili uwagę na bogatą gamę kolorów na palecie barw, które zapewniają uzyskanie naprawdę trwałych i cieszących oko elewacji. 

Soudal - producent silikonów, akryli, klejów i uszczelniaczy.

Soudal – firma, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Producent silikonów, akryli, klejów, uszczelniaczy. To znany i lubiany przez Wykończeniowców producent, który podczas dnia otwartego prezentował przede wszystkim najbardziej znany produkt firmy – klej T-Rex Gold. 

Soudal namiot wystawowy w czasie Dnia Otwartego w PSB PROFI OLMAR

Selena - najwyższej jakości kleje, akryle i silikony budowlane.

Selena – to czołowy producent chemii na budowę, która wyposaża wykonawców w najwyższej jakości kleje, akryle, silikony czy piany montażowe

Baumit - najlepsze austriackie tynki elewacyjne.

Baumit – jeden z najbardziej znanych producentów tynków elewacyjnych. Austriacka firma znana ze swojej jakości i bogatej palety dostępnych barw. Na Dniu Otwartym została przedstawiona promocja tynków StellaporTop – tynków silikonowo silikatowych (tzw. Si – Si)

Xella Ytong - wielkoformatowe bloczki budowlane możesz stawiać przy użyciu dźwigu Spider.

Xella Ytong – firma, która zaprezentowała najciekawszą prezentację podczas Dnia Otwartego. Ytong zaprezentował mini dźwig, który pomaga w murowaniu ścian nośnych i działowych. Dzięki pracy dźwiga i zastosowaniu wielkoformatowych bloczków murowanie jest prostą i przyjemną czynnością, do której nie wymaga tak dużego potencjału kadry pracowniczej jak wcześniej. 

Xella Ytong dźwig Spider w czasie Dnia Otwartego w PSB PROFI OLMAR

Austrotherm - najbardziej popularny producent styropianów w Polsce.

Austrotherm – na Dniach Otwartych w Olmar nie mogło zabraknąć najbardziej popularnego producenta styropianów w Polsce. Austrotherm to synonim jakości i wspaniałych parametrów cieplnych, które zapewniają odpowiedni komfort Państwa budynkom w okresie zimowym. 

Oknoplast - najbardziej znany i ceniony producent stolarki okiennej PCV oraz drzwi.

Oknoplast – W ramach naszego Dnia Otwartego została zaprezentowana firma Oknoplast. To najbardziej znany i ceniony producent stolarki okiennej PCV, który w ofercie posiada bogate możliwości w zakresie profili okiennych jak również liczną gamę kolorów. Dzień Otwarty był również okazją do zaprezentowania nowej promocji, z którą Oknoplast ruszył wraz z nadejściem wakacji. 

Gry i konkursy w czasie Dnia Otwartego

Prezentacje wystawców zakończyły się organizacją prostych konkursów, w których zgromadzeni uczestniczy mogli wygrać drobne upominki przygotowane przez producentów materiałów budowlanych. Na zakończenie Dnia Otwartego została przeprowadzona loteria, w której spośród blisko 80 uczestników Dnia Otwartego zostało wylosowanych 10 nagród dla naszych klientów. 

Naszą firmę odwiedzili ponadto znakomici goście tacy jak Tomasz Żołądź – zastępca Burmistrza Miasta Trzebini, Mateusz Mosor – reprezentant Chrzanowskiej Izby Gospodarskiej, Jacek Kowal – członek Zarządu Grupy PSB Handel S.A., Sławomir Liszka – Regionalny Pełnomocnik Zarządu Grupy PSB Handel S.A., Piotr Górski – Audytor Grupy PSB Handel S.A. 

Dziękujemy wszystkim gościom za liczne uczestnictwo i dobrą wspólną zabawę ! Zapraszamy do współpracy firmy z branży: budowlane, wykończeniowe, wyposażenia wnętrz, wykonujące instalacje. Wspólnie z nami możesz wybudować swój dom lub dom swojego klienta, kupić płyty, okna czy drzwi. Dowiedz się więcej na naszej stronie: https://olmar.com.pl

Poczęstunek w czasie Dnia Otwartego w PSB PROFI OLMARPoczęstunek w czasie Dnia Otwartego w PSB PROFI OLMARPoczęstunek w czasie Dnia Otwartego w PSB PROFI OLMAR

Organizator wydarzenia - Dzień Otwarty w PSB PROFI OLMAR

OLMAR Piotr Maj i wspólnicy spółka komandytowa z siedzibą 32-540 Trzebinia, ul. Kościuszki 45c, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 00000702909, NIP - 628-22-71-025, REGON 368734435.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Obsługa sklepu internetowego 32 719 91 44
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl