Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja

Ogrody zimowe Oknoplast

Ogród zimowy to ciekawe wnętrze. Dobre samopoczucie domowników może być znacznie poprawione poprzez zastosowanie dużych przeszkleń, a co za tym idzie większego doświetlenia wnętrza. Ogród zimowy może być przeszklonym salonem lub przydomowym warzywniakiem, który w ciągu dnia otrzymuje dużo światła słonecznego. Przy odpowiednim zaplanowaniu i wykonaniu służy on jako magazyn ciepła dla całej nieruchomości, a jednocześnie obniża rachunki za energię. Ponadto, rozciągając się na kilka pomieszczeń, zyskujemy dodatkową powierzchnię użytkową w domu.

  • indywidualnie opracowany szkielet, konstrukcja ogrodu, wykonana z aluminium odpornego na niekorzystne czynniki atmosferyczne
  • kompleksowe doradztwo w zakresie projektowania i montażu
  • wentylacja zapewniająca komfort użytkowania ogrodu przez cały rok
  • zastosowanie okien uchylnych, sterowanych mechanicznie bądź elektrycznie

Dach ogrodu zimowego wykonany jest z wysokiej jakości, trwałego i atrakcyjnego aluminium. W celu jego uzupełnienia pomiędzy słupami montowane są pionowe drzwi i przeszklenia, zarówno z PCV jak i aluminium. Istnieje 18 różnych typów konstrukcji ogrodów zimowych dostępnych w różnych kolorach z palety RAL lub w okleinach drewnopodobnych.

Konstrukcja

Zaprojektowana konstrukcja - szkielet ogrodu stworzony z aluminium przez TS Aluminum, odporny na trudne warunki atmosferyczne.

System

Możliwe jest zastosowanie dowolnego systemu, w tym PCV i aluminium, do elementów bocznych, które są umieszczone pomiędzy słupkami.

Wentylacja

Zapewniająca komfort użytkowania ogrodu przez cały rok:
– zastosowanie okien uchylnych, sterowanych mechanicznie bądź elektrycznie
– zastosowanie turbiny wentylacyjnej o wielostopniowej regulacji przepływu
– możliwość montażu nawiewników higrosterowanych

Szyba

Szkło zespolone (jednokomorowe lub dwukomorowe) o podwyższonej sprawności termoizolacyjnej, które eliminuje rozpraszający ciemny blask i "efekt brudnej kurtyny". Możliwa jest szeroka gama opcji szkła, w tym bezpieczne, antywłamaniowe, dekoracyjne, hartowane i wiele innych.

Szyba zespolona w dachu ogrodu zimowego składa się z dwóch tafli: jednej o grubości 6 mm i drugiej o konstrukcji 44,2, przy zastosowaniu dostosowanych do Klienta współczynników dla ciepła, energii słonecznej i światła.

Schematy ogrodów zimowych

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Obsługa sklepu internetowego 32 719 91 44
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl