Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Elewacja z cegły klinkierowej ROBEN

Cegły klinkierowe ROBEN i płytki klinkierowe ROBEN

Zewnętrzna elewacja wizytówką Twojego domu

Estetycznie wykonana elewacja to wizytówka każdego domu. Od dawien dawna, szczególnie w miejskiej architekturze, eksponowano ściany frontowe, tworząc przyciągające oko przechodniów fasady.

Najpopularniejszymi obecnie materiałami stosowanymi do budowy zewnętrznych ścian budynku są cegły klinkierowe i cegły licowe. Często używa się również tynków mineralnych lub akrylowych. Ceramiczne cegły elewacyjne, zarówno klinkierowe, jak i licowe, dzięki swej trwałości i odporności na czynniki atmosferyczne, zyskują coraz większe grono zwolenników. Zaletą elewacji z cegły klinkierowej, poza parametrami technicznymi, są jej walory estetyczne.

Cegły klinkierowe ROBEN i płytki klinkierowe ROBEN są wyjątkowo wytrzymałe, odporne na działanie czynników biologicznych, ognia czy mrozu. Dlatego od dawien dawna cieszą się powszechnym uznaniem.

Na rynku dostępna jest cała gama kolorystyczna cegieł klinkierowych i płytek klinkierowych. Inwestorzy mogą wybierać odpowiednią strukturę lica, wymiary oraz dobrać odpowiedni kolor spoiny łączącej.

Specjalny sposób wypalania gliny powoduje, że na powierzchni cegły klinkierowej uzyskujemy ciekawy efekt wizualny – w zależności od kąta padania światła elewacja może przybierać różne odcienie i refleksy.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Obsługa sklepu internetowego 32 719 91 44
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl