Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Blog chmura tagów
Odkryj Innowację w Budownictwie: Lammi Tassu – Fundamenty, na Które Możesz Liczyć
GPT Odkryj Innowację w Budownictwie: Lammi Tassu – Fundamenty, na Które Możesz Liczyć

Prostota, Szybkość, Ekonomia

Szalunek Tassu to przełom w metodzie budowy ław fundamentowych. Dzięki połączeniu szalunku i gotowego zbrojenia, możliwe jest wykonanie kompletnych ław fundamentowych pod budynek w ciągu zaledwie jednego dnia. System jest opatentowany i zapewnia możliwość budowy przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne. To rozwiązanie dedykowane jest tym, którzy cenią sobie czas, precyzję i ekonomię.

Gotowe do Użycia, Łatwe w Montażu

Gotowe szalunki fundamentowe TASSU to odpowiedź na potrzeby rynku dotyczące szybkich, łatwych w montażu oraz niedrogich rozwiązań fundamentowych. Elementy o długości 5 metrów i wadze około 20 kg mogą być montowane bez użycia specjalistycznego sprzętu, a ich prostota instalacji sprawia, że fundament może być gotowy w ciągu dnia.

Charakterystyka i Zalety

Szalunki Tassu wykonane są ze stalowej siatki laminowanej folią PE, co zapewnia ich trwałość oraz możliwość wykorzystania w różnych warunkach przez cały rok. Proces dostawy jest maksymalnie uproszczony – produkty dostarczane są bezpośrednio na plac budowy, gotowe do natychmiastowego użycia, co przyspiesza rozładunek i montaż. Ponadto, użycie szalunków Tassu minimalizuje ilość odpadów budowlanych, co jest zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne.

Indywidualna Wycena i Dostawa

Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny, dlatego oferujemy indywidualną wycenę szalunków, opartą na przesłanym projekcie ław fundamentowych. Nasz Dział Handlowy w Trzebini oraz w Jaworznie (skład budowlany PSB PROFI OLMAR) służy pomocą i doradztwem w wyborze najlepszego rozwiązania. Szalunki dostarczamy bezpośrednio na miejsce budowy, zapewniając szybkość i efektywność w realizacji projektu.

Przewaga nad Tradycyjnymi Metodami

Wybierając szalunki Tassu, inwestorzy i wykonawcy zyskują przewagę czasową rzędu 80% w porównaniu do stosowania tradycyjnych metod szalowania. To nie tylko oszczędność czasu, ale i redukcja kosztów pracy oraz materiałów.

Podsumowanie

Lammi Tassu to nie tylko szalunki fundamentowe – to nowa era w budownictwie, która łączy innowację z efektywnością. Zapraszamy do kontaktu i współpracy, aby razem budować na solidnych fundamentach, szybciej, sprawniej i ekonomiczniej. Nasza oferta jest dostosowana do wymagań nowoczesnego budownictwa, zapewniając trwałe i niezawodne rozwiązania fundamentowe dla każdego projektu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Obsługa sklepu internetowego 32 719 91 44
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl