Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Blog chmura tagów
Porotherm Dryfix – Rewolucja w Murowaniu Dostępna w Olmar Jaworzno i Olmar Trzebinia
Porotherm Dryfix – Rewolucja w Murowaniu Dostępna w Olmar Jaworzno i Olmar Trzebinia

Szybkość i Prostota Murowania

Porotherm Dryfix to system murowania na sucho, który korzysta z innowacyjnej, cienkowarstwowej zaprawy. Technologia ta pozwala na znaczne przyspieszenie prac budowlanych – ściany nośne wznoszone są kilkakrotnie szybciej w porównaniu do tradycyjnych metod. Zaprawa Dryfix, dostarczana w puszce pod ciśnieniem, jest aplikowana za pomocą specjalnego pistoletu, co eliminuje potrzebę używania wody i betoniarki, zapewniając przy tym czystość na placu budowy.

Zalety Technologiczne

Pustaki Porotherm Dryfix charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale i doskonałymi parametrami cieplnymi, co sprawia, że są idealne do budowy domów energooszczędnych i pasywnych. Dzięki procesowi poryzacji i zaawansowanemu układowi drążeń, pustaki te oferują znakomitą izolacyjność termiczną. Co więcej, system Dryfix umożliwia murowanie nawet zimą, do temperatury –5°C, co wydłuża sezon budowlany i pozwala na szybsze zakończenie prac.

Ekologia i Oszczędność

Korzystając z systemu Porotherm Dryfix, inwestorzy mogą liczyć na znaczące oszczędności. Zaprawa Dryfix nie tylko zmniejsza ilość odpadów, ale też obniża koszty zakupu materiałów – jest ona dostarczana w pakiecie z pustakami, co dodatkowo eliminuje koszty transportu tradycyjnej zaprawy. Ponadto, lekkość i kompaktowe opakowania zaprawy ułatwiają transport i przechowywanie, co jest kolejnym atutem, szczególnie na ograniczonym przestrzennie placu budowy.

Gwarancja Jakości

Pustaki Porotherm Dryfix są produkowane z najwyższej jakości gliny, co zapewnia ich powtarzalność i trwałość. Produkty te przeszły szczegółowe badania i posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, w tym Aprobatę Techniczną ITB oraz oznaczenie CE, co stanowi potwierdzenie ich najwyższej jakości i bezpieczeństwa użycia.

Zapraszamy do Olmar Jaworzno i Olmar Trzebinia

Materiały ścienne, w tym nowoczesne pustaki Porotherm Dryfix, są dostępne w naszych składach budowlanych Olmar w Jaworznie i Trzebinii. Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym, który służy pomocą w doborze odpowiednich materiałów oraz zapewnia wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Wybierz Olmar i buduj szybko, ekologicznie oraz z gwarancją najlepszej jakości!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Obsługa sklepu internetowego 32 719 91 44
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl